Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

LDK kėrkon shpjegim shtesė rreth vendimit qė Bllaca tė mbrohet me burg shtėpiak

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

LDK kėrkon shpjegim shtesė rreth vendimit qė Bllaca tė mbrohet me burg shtėpiak

Mesazh nga elbasi.. prej Wed Dec 02, 2009 8:53 am

Nėnkryetari i LDK-sė Lutfi Haziri ka kėrkuar nga organet e gjyqėsisė qė tė japin shpjegime shtesė rreth vendimit qė Nazim Bllaca tė mbrohet me burg shtėpiak. “ Pėr ne ėshtė ė pa kuptueshme qė njė njeri qė vetė-pohon se ka bėrė vrasje dhe vepra tė tjera tė dhunshme, tė mbrohet nė shtėpi, kjo kėrkon shpjegim”, ka thėnė HaziriNėnkryetari i Lidhjes Demokratike tė Kosovės Lutfi Haziri, ka deklaruar se Policia e Kosovės duhet tė hetojė tė gjitha dėshmitė, pėr tė zbardhur rastet qė lidhen me krime, ndėrsa vendimin pėr caktimin e masės sė arrestit shtėpiak prej 30 ditėsh pėr Nazim Bllacėn e ka quajtur tė pakuptimtė, pasi qė njeriu i cili deklarohet publikisht se ka marrė pjesė nė krime, t’i shpallet masa e arrestit shtėpiak.

Sipas Hazirit ėshtė e dėshmuar se nė Kosovė vetė gjyqėsia ka shkaktuar vetėm dhimbje, ndėrsa ka shtuar se askush nuk ka tė drejtė pėrveē organeve tė drejtėsisė tė vlerėsojė se kush ėshtė patriot e kush tradhtar, derisa SHIK-un e ka cilėsuar si organizatė ilegale.

Haziri nuk ka dashur tė flasė nėse kjo mund tė ndikojė nė partneritetin e koalicionit me PDK-nė, me qė anėtarė tė kėsaj partie kanė qenė pjesėtarė tė SHIK-ut. Por ka shtuar se koalicioni LDK - PDK ka qenė koalicioni kuq e zi pėr 17 shkurtin, e qė ėshtė evoluar nė “Guns and Roses”, nė kuptim tė paqes, por nuk ka komentuar nėse ėshtė koalicion i detyrueshėm.

LDK ka pėrshėndetur prezantimin e djeshėm tė Kosovės nga ministri Hyseni, siē ka thėnė, duke dėshmuar qė pavarėsia e Kosovės ėshtė zgjidhje e qėndrueshme.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi