Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Haradinaj kėrkon qė tė hetohen tė bėrat e SHIK-ut

Shko poshtė

Haradinaj kėrkon qė tė hetohen tė bėrat e SHIK-ut

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 8:28 am

Kryetari i Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės Ramush Haradinaj kėrkoi sot (e premte) qė drejtėsia tė hetojė aktivitetet e dyshimta tė Shėrbimit Informativ tė Kosovės, pėrderisa siē tha ai, kjo organizatė kishte vepruar nė mėnyrė ilegale.Kreu i AAK-sė tha se hetimet pėr SHIK-un duhet tė bėhen, derisa kjo organizatė kishte vepruar nė mėnyrė ilegale. Haradinaj tha se ai personalisht asnjėherė nuk kishte qenė i rrezikuar fizikisht nga njerėz tė kėsaj organizate, por sipas tij kishte pasur tentime pėr dėmtim tė imazhit tė partisė sė tij.

Numri njė i AAK-sė gjithashtu ka mohuar se ai personalisht tė ketė pasur takime ndonjėherė me njerėz tė SHIK-ut.

“Organizata SHIK nuk ėshtė njė organizatė kombėtare. Nuk i ka shėrbyer gjithė kombit, por njė grupacioni tė njerėzve. Si e tillė ka qenė joligjore dhe gjithsesi qė duhet tė zbardhen tė bėmat e kėsaj organizate. Ky ėshtė qėndrim i yni i vazhdueshėm dhe ndihmesė pėr Kosovėn”, ka deklaruar Ramush Haradinaj.

Haradinaj, gjatė njė konference me gazetarė po ashtu ka thėnė se politika nuk duhet tė pėrzihet dhe tė ketė ndikim nė hetimet pėr dėshmitė e Nazim Bllacės, sepse sipas tij kėtė punė duhet ta kryej drejtėsia dhe organet tjera tė rendit.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi