Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

PDK premton integrimin e Mitrovicės

Shko poshtė

PDK premton integrimin e Mitrovicės

Mesazh nga *lissa* prej Sun Dec 06, 2009 11:36 am

Kandidati i PDK sė pėr kryetar tė komunės sė Mitrovicės, Avni Kastrati, ka hapur fushatėn elektorale pėr garėn e balotazhit, gjatė njė konference me gazetarė. Ai me kėtė rast i ka bėrė apel kundėr kandidatit tė tij nga koalicioni AKR-LDD, Nexhmedin Spahiu tė ndėrpresė, siē u shpreh ai, zhargonin ofendues.Kastrati tha se zhargoni ofendues nuk ėshtė nė tė mirė tė qytetit tė Mitrovicės, i cili ka ndjeshmėrinė dhe specifikat e veta.

Duke folur rreth fushatės para balotazhit, Kastrati ka thėnė se do tė fokusohet te pjesa e zhvillimit ekonomik e programit tė tij, pasi nė rundin e dytė vėmendje mė tė madhe i ka kushtuar pjesės qė ka tė bėjė me integrimin e qytetit.

Kryetari i Degės sė PDK sė nė Mitrovicė, Ahmet Tmava, tha se kundėr kandidati i tyre Nexhmedin Spahiu po pėrdor fjalor ofendues pėr shkak tė rezultatit tė tij nė rundin e parė, duke shtuar se humbja nė zgjedhje duhet tė pranohet si normale. Duke folur rreth koalicioneve parazgjedhore, Tmava ka thėnė se pėrkrahje kanė marrė nga Partia e Drejtėsisė dhe Partia Demokratike Turke.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PDK premton integrimin e Mitrovicės

Mesazh nga MiTi prej Sun Dec 06, 2009 12:03 pm

po qfar PDK Be LDK Duhet
avatar
MiTi
Antar/e Aktiv
Antar/e Aktiv

Numri i postimeve : 294
Registration date : 06/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi