Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

EULEX-i pėr rastin “Tisa” - edhe 6 viktima tė pagjetur

Shko poshtė

EULEX-i pėr rastin “Tisa” - edhe 6 viktima tė pagjetur

Mesazh nga *lissa* prej Tue Dec 08, 2009 12:52 pm

Gjashtė kosovarė konsiderohen si tė pagjetur qė nga tragjedia
nė lumin Tisa tė Hungarisė. Zėdhėnėsja e EULEX-it, Christina Herodes,
ka thėnė se hetimet po vazhdojnė, dhe se deri tash janė identifikuar
trupat e dhjetė kosovarė, nga nėntėmbėdhjetė sa dyshohet tė kenė qenė
nė barkė.“Hetimi ka tė bėjė me kontrabandėn e imigrantėve ku dyshohet tė kenė
qenė 19 persona nga Kosova, prej tė cilėve 16 kanė vdekur. Deri tash
janė gjetur 10 trupa, qė do tė thotė se gjashtė njerėz ende trajtohen
si tė zhdukur. Tre persona mbijetuan tragjedinė”, ka thėnė Herodes.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi