Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ezani

Shko poshtė

Ezani

Mesazh nga argjend prej Sat Dec 12, 2009 2:56 am

avatar
argjend
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 681
Age : 24
Location : Drenic
Registration date : 27/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ezani

Mesazh nga elbasi.. prej Sat Dec 12, 2009 4:07 am

Edhe kjoo tem nuk e ka vendin ktuu po e ka vendin te Besimet Fetare!
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ezani

Mesazh nga argjend prej Sat Dec 12, 2009 5:16 am

vallai kqyra po nuk e pahs n'fal
avatar
argjend
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 681
Age : 24
Location : Drenic
Registration date : 27/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ezani

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi