Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Clinton falėnderohet pėr shtatoren nė Prishtinė

Shko poshtė

Clinton falėnderohet pėr shtatoren nė Prishtinė

Mesazh nga *lissa* prej Wed Dec 16, 2009 12:38 pm

Ish-presidenti i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, Bill
Clinton i ka dėrguar njė letėr falėnderuese kryetarit tė shoqatės
“Miqtė e Amerikės, miqtė e Bill Clintonit”, Agim Rexhepit, pėrmes sė
cilės falėnderohet pėr organizmin e pritjes nė Prishtinė dhe ndėrtimin
e shtatores.Clinton, i cili ishte edhe vet i pranishėm nė ceremoninė e pėrurimit tė
shtatores, deri mė tani disa herė ka dhėnė falėnderime pėr popullin dhe
institucionet e Kosovės pėr kėtė nder qė i ėshtė bėrė.

Kėsaj radhe, Clinton pėrmes njė letre e ka falėnderuar edhe kryetarin e
shoqatės “Miqtė e Amerikės, miqtė e Bill Klintonit”, Agim Rexhepit, pėr
organizmin e pritjes nė Prishtinė dhe ndėrtimin e shtatores.

Shtatorja trimetėrshe e ish-presidentit Klinton ėshtė e vendosur nė
lagjen Dardania nė Prishtinė. Ajo ėshtė e punuar nė bronz, ėshtė e
gjatė tri metra dhe peshon rreth 900 kilogramė.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi