Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kopenhagen, 100 miliarde dollare nga SHBA

Shko poshtė

Kopenhagen, 100 miliarde dollare nga SHBA

Mesazh nga d.jeta prej Thu Dec 17, 2009 5:07 am

Kopenhagen, 100 miliarde dollare nga SHBA

Shtetet e Bashkuara jane gati per
te financuar 100 miliarde dollare deri ne 2020 per te mbeshtetur nje
fond per te ndihmuar vendet e varfera qe te adoptojne teknologji me te
pastra qe pakesojne mbingrohjen globale.
Lajmin e ka bere te ditur sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, ne takimin per klimen ne Kopenhagen.

Klinton
ka saktesuar se kontributi do te realizohet ne rast te nje
“marreveshjeje te forte” mes ekonomive me te rendesishme per te
pakesuar emetimin e gazit serre.
avatar
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi