Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Delegacioni i Gjykatės Kushtetues turke vizitė nė Kosovė

Shko poshtė

Delegacioni i Gjykatės Kushtetues turke vizitė nė Kosovė

Mesazh nga *lissa* prej Sat Dec 19, 2009 8:24 am

Me ftesė tė kryetarit tė Gjykatės Kushtetuese tė
Republikės sė Kosovės, Enver Hasani do tė arrijė nė Kosovė pėr vizitė
dy ditore njė delegacion i lartė i Gjykatės Kushtetuese tė Republikės
sė Turqisė i kryesuar nga Mustafa Baysal Kaya, gjyqtar dhe Mehmet Oguz,
sekretar i pėrgjithshėm.


Tė hėnėn, tė dy delegacionet respektive do tė kenė takim nė selinė e
Gjykatės Kushtetuese nė Prishtinė, ndėrsa nė fokus tė bisedimeve do tė
jetė bashkėpunimi dypalėsh midis dy gjykatave kushtetuese.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi