Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kuvendi tė pėrmirėsojė mėnyrėn e punės

Shko poshtė

Kuvendi tė pėrmirėsojė mėnyrėn e punės

Mesazh nga blina-- prej Sat Dec 26, 2009 3:31 amKuvendi tė pėrmirėsojė mėnyrėn e punės


Kuvendi
i Kosovės nė vitin 2010 duhet tė pėrmirėsojė mėnyrėn e punės, duke u
nisur nga ndryshimi i rregullores sė punės, e cila do t’i mundėsojė
legjislativit tė ushtrojė rolin e vet si duhet- thonė monitorues tė
Kuvendit.Ata kanė thėnė pėr emisionin LEX tė Radio Kosovės
se gjatė kėtij viti, Kuvendi nuk ka arritur tė pėrmbushė detyrat, pėr
shkak tė ndikimit tė disa faktorėve.

Njėri nga problemet qė veēohet ėshtė moskomunikimi i nevojshėm midis legjislativit dhe ekzekutivit tė vendit
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi