Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Spanja premton qėndrim konstruktiv ndaj Kosovės

Shko poshtė

Spanja premton qėndrim konstruktiv ndaj Kosovės

Mesazh nga *lissa* prej Wed Jan 06, 2010 5:38 am

Ministri i Jashtėm i Spanjės, Migel Anhel Moratinos,
vendit qė kryeson Bashkimin Evropian nė gjashtė muajt e ardhshėm, gjatė
njė takimi me ministrin e Jashtėm tė Serbisė, Vuk Jeremic, ka theksuar
se BE-ja do t’i mbajė dyert e hapura pėr pranimin e vendeve tė tjera,
sidomos pėr ato tė Ballkanit.Ai, siē citojnė mediat e Beogradit, posaēėrisht ka pėrmendur vendet
e ish-Jugosllavisė, duke vlerėsuar se ndėr to Bosnja ėshtė mė “e
brishta” dhe se Spanja asaj do t’i kushtojė vėmendjen mė tė madhe tė
mundshme gjatė kohės sa e kryeson BE-nė.

Moratinos ėshtė shprehur, gjithnjė sipas medieve tė Beogradit, se
Spanja gjatė kryesimit tė BE-sė nuk do tė njohė pavarėsinė e Kosovės
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi