Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Si me u FAL

Shko poshtė

Si me u FAL

Mesazh nga argjend prej Sat Dec 12, 2009 6:06 amKy asht nje tutorial se si te falemi jan vaktet:
Sabahu , Dreka , Ikindia , Akshami , Jacia

Si dhe asht me text dhe zл.MediaFire Link Part 1
avatar
argjend
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 681
Age : 24
Location : Drenic
Registration date : 27/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi