Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ligjerata.....

Shko poshtė

Ligjerata.....

Mesazh nga NoOrA prej Tue Oct 20, 2009 11:19 am

Enis Rama-Pse nuk Falesh?
Edituar pėr herė tė fundit nga NoOrA nė Tue Oct 20, 2009 11:26 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjerata.....

Mesazh nga NoOrA prej Tue Oct 20, 2009 11:23 am

Shefqet Krasniqi
Edituar pėr herė tė fundit nga NoOrA nė Tue Oct 20, 2009 11:26 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjerata.....

Mesazh nga NoOrA prej Tue Oct 20, 2009 11:25 am

"Mendjemadhėsia" - Ligjėrues: Hoxhė Dr. Shefqet Krasniqi

avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjerata.....

Mesazh nga NoOrA prej Tue Oct 20, 2009 11:32 am

"Pengesat nė Davet janė tė ndryshme" - Dr. Shefqet Krasniqi

avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjerata.....

Mesazh nga sam1r prej Tue Oct 20, 2009 12:23 pm

Syn Ligjerata I bart tek Vido Islame ... OK ..

edhe pre secilin ders Hap tem t`re...


Selam ALejkum .. jet

________________________________________________________________________________


avatar
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 28
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjerata.....

Mesazh nga NoOrA prej Tue Oct 20, 2009 2:22 pm

Alejkum Selam Syn

All-llahu t`shperbleft qe um tregove jet se nuk e kom dit..
avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjerata.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi